Darbuotojai

Administracija

Vardas, pavardė Telefonas (-ai) El. paštas
Jurgita Barauskaitė (37) 409360 info@latmas.lt

Nekilnojamojo turto pardavimo atstovai

Kauno skyrius:

Vardas, pavardė Telefonas (-ai) El. paštas
Rimvydas Miseliūnas (37) 409361 (8 688) 71044 rm@latmas.lt
Edgaras Kaselis (37) 409360 (8 687) 95314 edgaras@latmas.lt
Elvinas Šteinkortas (37) 409361 (8 609) 81810 elvinas@latmas.lt

Nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertintojai

Kauno skyrius:

Vardas, pavardė Telefonas (-ai) El. paštas
Gintautas Tamašauskas (37) 409360 (8 687) 21866 gintautas@latmas.lt
Sigitas Vainauskas (37) 409360 (8 610) 70719 sigitas@latmas.lt
Nerijus Rimkus (37) 409360 (8 686) 86101 nerijusr@latmas.lt
Edgaras Kaselis (37) 409360 (8 687) 95314 edgaras@latmas.lt
Jolanta Atkočiūnienė (37) 409360 (8 614) 96863 jolanta@latmas.lt

Vilniaus skyrius:

Vardas, pavardė Telefonas (-ai) El. paštas
Alvydas Kazlauskas (8 614) 57540 alvydas@latmas.lt; vilnius@latmas.lt

Pastatų kadastrinių matavimų specialistė

Vardas, pavardė Telefonas (-ai) El. paštas
Vilija Kavaliauskienė (37) 409360 (8 686) 33163 vilija@latmas.lt