Turto vertinimas

Vertiname kilnojamą turtą bankams, pirkimui, pardavimui, dovanojimui, finansinei atskaitomybei ir kitiems tikslams.

Jolanta Atkočiūnienė
Tel.: (37) 409360 (8 614) 96863
E. paštas: jolanta@latmas.lt
Gintautas Tamašauskas
Tel.: (37) 409360 (8 687) 21866
E. paštas: gintautas@latmas.lt

Vertiname nekilnojamą turtą bankams, pirkimui, pardavimui, dovanojimui, paveldėjimui, finansinei atskaitomybei ir kitiems tikslams.

Alvydas Kazlauskas
Tel.: (8 614) 57540
E. paštas: alvydas@latmas.lt; vilnius@latmas.lt
Gintautas Tamašauskas
Tel.: (37) 409360 (8 687) 21866
E. paštas: gintautas@latmas.lt
Sigitas Vainauskas
Tel.: (37) 409360 (8 610) 70719
E. paštas: sigitas@latmas.lt
Nerijus Rimkus
Tel.: (37) 409360 (8 686) 86101
E. paštas: nerijusr@latmas.lt
Edgaras Kaselis
Tel.: (37) 409360 (8 687) 95314
E. paštas: edgaras@latmas.lt

Vertiname akcijų paketus pirkimui-pardavimui, dovanojimui, bendrovių reorganizavimui ir kitiems tikslams.

Gintautas Tamašauskas
Tel.: (37) 409360 (8 687) 21866
E. paštas: gintautas@latmas.lt

Turto vertinimo užklausa

CAPTCHA
Klausimas skirtas atpažinti ar jūs ne robotas